Biuro rachunkowe Jelcz Laskowice

Wszystkich przedsiębiorców szukających specjalistów w zakresie księgowości i rachunkowości do skorzystania ze swoich usług zaprasza Kierunek Zysk – biuro rachunkowe – Jelcz Laskowice. Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klientów i mamy nadzieję, że współpraca razem z nami będzie również dla twojej firmy okazją do dalszego rozwoju.

W branży księgowej posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie i dzięki temu każdemu z naszych klientów zapewniamy kompleksową, fachową i terminową obsługę księgową i kadrowo-płacową, która dodatkowo wzbogacona jest o doradztwo gospodarcze, usługi doradcze dotyczące zakładania, zmiany danych i likwidacji firm, a także sporządzanie analiz i ekspertyz finansowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz pełną księgowość, czy rozliczasz się z wykorzystaniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów, w biurze Kierunek Zysk zawsze otrzymasz kompleksowe wsparcie skrojone na miarę.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych firm, jak i również dużych przedsiębiorstw działających w Jelczu-Laskowicach i okolicznych miejscowościach. Jeżeli chodzi o fachową księgowość, Jelcz Laskowice i nasze biuro to sprawdzony wybór!

biuro rachunkowe jelcz laskowice

Dlaczego warto wybrać nasze biuro księgowe Kierunek Zysk?

  • wszystkim z naszych klientów zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny obsługi oraz przygotowaliśmy dodatkowo atrakcyjne promocje dla nowych klientów i klientów wykorzystujących oprogramowanie Insert GT
  • nasze usługi kierujemy do każdej firmy, która potrzebuje fachowej pomocy w prowadzeniu swojej działalności
  • wszystkie usługi w naszym biurze świadczone są terminowo, dlatego możesz mieć pewność, że nigdy nie przekroczysz żadnych ważnych terminów
  • wszystkim z naszych klientów gwarantujemy całkowitą poufność i bezpieczeństwo danych – to dla nas priorytet
  • jakiekolwiek kontrole prowadzone przez Urząd Skarbowy lub też ZUS odbywają się w oddziale naszego biura księgowego, dlatego też ty w tym czasie możesz zajmować się spokojnie swoimi zadaniami, a my zadbamy o obsługę kontroli
  • współpraca z nami jest bezpieczna i pewna – posiadamy polisę OC ubezpieczeniową i Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 14379/2006

W naszym biurze twoją firmą zajmą się wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wyższe wykształcenie i mają szerokie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości oraz kadr i płac. Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz, my będziemy mogli zadbać o to, aby jej sprawy formalne zawsze były dopięte na ostatni guzik – wtedy ty możesz skupić się na swoim biznesie.

Właścicielem biura Kierunek Zysk jest dr Elżbieta Sobów, która posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z finansami, rachunkowością i podatkami. Zajmowała stanowiska głównego księgowego w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, a także stanowisko dyrektora finansowego w spółce Animex Grupa Drobiarska SA oddział w Grodkowie.

Kierunek Zysk – usługi księgowe – Jelcz Laskowice – zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych i kadrowo-płacowych!