Biuro księgowe Oława

Jeżeli potrzebna jest dobra księgowa, Oława i nasze biuro księgowe Kierunek Zysk to najlepszy wybór. Dzięki nam otrzymujesz do dyspozycji szeroką gamę fachowych usług świadczonych przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie rachunkowości oraz kadr i płac. Niezależnie od tego, jak się rozliczasz, u nas otrzymasz zawsze pełną i fachową pomoc!

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 77 4142038!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę dobieranych indywidualnie usług w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie musisz już dłużej szukać pomocy, gdy chodzi o prowadzenie księgowości – Oława i nasze biuro to sprawdzone rozwiązanie zarówno wtedy, gdy chodzi o pełną księgowość, jak i podatkową księgę przychodów i rozchodów.

biuro księgowe oława

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług w biurze Kierunek Zysk?

  • zapewniamy zawsze bardzo atrakcyjne ceny i mamy promocje dla nowych klientów oraz klientów używających programu Insert GT – nie musisz już dłużej przepłacać za usługi księgowe w Oławie
  • dostępne są u nas usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla każdej firmy
  • zapewniamy terminowość świadczonych przez nas usług – masz pewność, że wszystko będzie wykonane na czas
  • gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo i poufność danych
  • wszystkie ewentualne kontrole z ZUS oraz US mają miejsce w naszym biurze, dlatego też nasi klienci nie muszą już zajmować się ich obsługą i mogą skupić się na prowadzeniu swojej działalności
  • działamy legalnie – posiadamy polisę OC ubezpieczeniową i Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 14379/2006

Nasze biuro posiada wieloletnie doświadczenie w branży, zapewniając każdemu z klientów fachową i kompleksową obsługę. Jeżeli chodzi o księgowość, Oława jest miastem, gdzie działa wiele biur księgowych, ale jeżeli zależy ci na pewności, że wszystko będzie dopięte zawsze na ostatni guzik, nasza oferta zasługuje na szczególną uwagę.

Twoimi sprawami zajmą się wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w dziedzinie rachunkowości oraz kadr i płac, którzy są stale gotowi do pomocy, jeżeli pojawiają się dodatkowe pytania i problemy.

Właścicielem biura rachunkowego Kierunek Zysk jest dr Elżbieta Sobów, która w branży finansowej, rachunkowej i podatkowej posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie. Pełniła funkcję głównego księgowego w wielu firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, a także zajmowała stanowisko dyrektora finansowego w spółce Animex Grupa Drobiarska SA oddział w Grodkowie.

Kierunek Zysk – księgowość – Oława – zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych i kadrowo-płacowych!