Dobre biuro rachunkowe to dobry początek dla nowej firmy!

Dobre biuro rachunkowe to dobry początek na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 

Moim zdaniem dziś decydując się na własny biznes, trzeba się wykazać nie lada odwagą (nie chcę mówić, że obecnie to trochę i szaleństwem) ale też ogromną wiedzą, właściwie na każdy temat, no niestety również i na podatkowy. Zazwyczaj ten temat nie bardzo jest lubiany i przede wszystkim nie bardzo rozumiany przez potencjonalnego szczęśliwca, który zapragnął posiadać własną firmę. Podatki zostały tak opracowane i obmyślane, żeby nie były rozumiane. Przynajmniej czasem, po ponad dwudziestu latach pracy w podatkach takie odnoszę wrażenie.

 

Dlatego BARDZO ważne jest to na jakie biuro decydują się Państwo zakładając firmę, nie ważne czy otwieracie zakład fryzjerski, czy budujecie halę produkcyjną pod duże przedsiębiorstwo. Dobry księgowy nie jest obciążeniem dla firmy, jest jego parasolem ochronnym przed wszystkimi zawiłościami podatkowymi, administracyjnymi, których nowo narodzony przedsiębiorca nie rozumie, na które po prostu nie ma czasu, bo ma mnóstwo innych problemów związanym z uruchomieniem działalności. Dobry księgowy zarabia pieniądze dla firmy oszczędzając wydatki.

office-1188530_1280a

My to bardzo dobrze rozumiemy i staramy się ze wszystkich sił wesprzeć naszych klientów by odciążyć go zupełnie w kwestiach podatkowych, urzędowych czy administracyjnych.

 

Przedsiębiorstwo to bardzo skomplikowany system naczyń połączonych, każdy dział, każdy element musi funkcjonować prawidłowo, w przeciwnym razie zniszczy pracę pozostałych osób. Ja, razem z moim zespołem, jestem zdecydowana wziąć odpowiedzialność za pracę działu księgowości, walczyć o stabilność finansową Twojego przedsiębiorstwa, oraz zapewnić optymalne warunki do pracy dla wszystkich pozostałych Twoich pracowników.

 

 

Elżbieta Sobów

Biuro Rachunkowe Kierunek Zysk