Biuro rachunkowe Brzeg

Nasze Biuro Rachunkowe Brzeg serdecznie zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty usług księgowych i kadrowych. Przyjmujemy klientów na pełną księgowość, jak i na podatkowe księgi przychodów i rozchodów, i nie tylko.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w księgowości oferujemy Państwu kompleksową i fachową obsługę księgową i kadrową, wzbogaconą o dodatkowe usługi takie jak np. doradztwo gospodarcze, analizy i ekspertyzy finansowe, zakładanie, zmiany danych i likwidacja firm. Naszą ofertę kierujemy do zarówno małych, jak i dużych firm na terenie miejscowości Brzeg i okolic.

Biznes, bardziej niż jakiekolwiek inne zajęcie, polega na nieustannej kalkulacji, doskonaleniu się w sztuce przewidywania.

success-1093891

Zadzwoń i zostań naszym klientem, a kalkulacje niezbędne do przewidywania,

planowania i prowadzenia swojej firmy będziesz otrzymywać cyklicznie na swojego maila. Możesz sam decydować jaki zakres informacji chcesz otrzymywać.

Dlaczego warto zostać naszym klientem?

  • Tylko teraz super promocje!! Oferujemy atrakcyjne rabaty dla nowych klientów i klientów korzystających z programów Insert GT.
  • Świetna organizacja naszej pracy powoduje, że działamy sprawnie i zawsze terminowo.
  • Zawsze kontaktujesz się z tymi samymi osobami, te same osoby zajmują się Twoją firmą, dzięki czemu są zawsze zorientowane w bieżących sprawach firmy.
  • Poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to nasz priorytet!
  • Kontrole z urzędu skarbowego czy ZUS odbywają się w naszym biurze i to my zajmujemy się odpowiadaniem na pytania. Jako nasz klient możesz w tym czasie spokojnie prowadzić swój biznes.
  • Posiadamy polisę OC i Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 14379/2006.

Właścicielem biura jest dr Elżbieta Sobów, która swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z zakresu finansów, rachunkowości i podatków zdobyła pełniąc stanowiska głównego księgowego w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, oraz pełniąc funkcję dyrektora finansowego w spółce Animex Grupa Drobiarska SA oddział w Grodkowie.

Wszyscy nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinie księgowości i kadr, ukończyli kierunkowe studia wyższe, są pracownikami, którzy zapewniają wysoką jakość świadczonych usług i całkowitą poufność danych klientów. Dostęp do danych naszych klientów posiadają tylko i wyłącznie osoby przez nas zatrudnione i odpowiednio przeszkolone w zakresie zachowania poufności danych.

Zapraszamy! Zadzwoń tel. +48 774142038 i umów się na spotkanie! 🙂