Reforma w podatkach – co to oznacza dla Twojej firmy?

Zmiany są duże i nie ma się co oszukiwać, wprowadzane są po to by do państwowej skarbonki wpłynęło jeszcze więcej pieniędzy od podatników. Jednolity podatek czyli likwidacja podatku liniowego, skala podatkowa uwzględniająca nawet 40% stawki podatku dochodowego, składki ZUS płacone w zależności od dochodów nie w stałej kwocie, jak jest teraz, to największe zmiany w obecnym systemie podatkowym od lat.

W związku z planowanymi zmianami, które wejdą od 1 stycznia 2018 r, my przedsiębiorcy mamy wiele wątpliwości i obaw. Zadajemy sobie pytania: jak będzie ostatecznie wyglądać nasze obciążenie finansowe? jaką część z naszych ciężko zarobionych pieniędzy przyjdzie nam oddać fiskusowi? Czy planowana reforma będzie wsparciem czy  gwoździem do trumny?

Mając na uwadze jak ogromne zmiany szykuje rząd, proponujemy krótkie i treściwe spotkanie informacyjne o tym w jaki sposób bezpiecznie przeprowadzić firmę przez niepewne czasy zmian w podatkach. Porozmawiajmy przy kawie o Waszych problemach, ale również celach w biznesie. Przedstawimy Wam skuteczne pomysły na to, jak suchą nogą przejść przez wzburzone morze reform podatkowych, tak aby Wasz biznes wypłynął na szerokie wody.
Wkrótce podamy więcej informacji

Macie swoje pomysły, które chcielibyście omówić? Chcielibyście porozmawiać o Waszym biznesie?
Skontaktuj się z nami pod  nr tel.: 48 517 398 578
Lub napisz na e-mail:  kontakt@proconsilio.pl

Zapraszamy do kontaktu!